Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Jsme specialisté na obklady a dlažby. Již více než 10 let se zabýváme dovozem a prodejem obkladů a dlažeb z Itálie a Španělska. Od počátku se soustředíme na nejkvalitnější materiály v prémiovém segmentu.

Při výběru našich dodavatelů jsme se zaměřili na špičkovou kvalitu výrobků, nadčasový design a co nejlepší poměr cena / hodnota.

Protože zajišťujeme také pokládku obkladů a dlažeb, máme kvalitu našich materiálů spolehlivě ověřenou takříkajíc z první ruky. Stojí za námi množství realizovaných projektů, jak soukromých, tak i veřejných. Jejich ukázky s fotografiemi najdete v sekci reference.

Náš sortiment je velmi obsáhlý, proto jsme připravili tento on-line katalog Flowa.cz, kde pomocí filtrů zadáte parametry hledaného materiálu a zúžíte tak výběr jen na to, co Vás skutečně zajímá.

Vzorky vybraných obkladů a dlažeb si můžete fyzicky prohlédnout v našich prodejnách. Budou se vám věnovat profesionální prodejci, kteří vám poradí jak v otázkách designu, tak i ohledně technických parametrů.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zboží, zajištění dopravy nebo realizace, neváhejte nás kontaktovat.

Jste architekt, projektant nebo stavební firma? Poskytneme vám speciální servis, automatický přístup k texturám a další výhody. Obraťte se na nás.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.