Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Jsme specialisté na obklady a dlažby. Již více než 10 let dodáváme na trh prémiové obklady, dlažby a mozaiky, především od výrobců z Itálie a Španělska.

Stojí za námi stovky realizovaných projektů a pod rukama nám prošly tisíce m2 dlažeb i obkladů. Vybíráme nejlepší materiály v poměru design – kvalita – cena.

Náš sortiment je obrovský, proto jsme pro jeho zpřehlednění vytvořili web Flowa. Zde přehledně pomocí filtrů vyberete ten správný materiál, podíváte se, jak vypadá v ploše a zjistíte k němu technické údaje.

Nejsme jen na internetu, máme také své vzorkovny. Zde vám poradíme s výběrem, materiály si prohlédnete a „osaháte“.

Kdo jsou naši klienti? Všichni, kteří vybírají obklady, dlažby nebo mozaiky. Řešíme soukromé domy a byty, komerční i veřejné prostory, bazény a wellness centra, nádraží, kostely, zkrátka vše, kde se používá dlažba nebo obklad.

Pomůžeme vám s realizací, zajistíme pokládku i dopravu zboží.

Prohlédněte si výběr našich referencí.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.