Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm
28. prosince 2018 8:00

Dlažby a obklady velikosti XXL

Vypadají úžasně v ploše, která je díky jejich velikosti téměř beze spár. Vyrábějí se ve všech představitelných designech a barvách, v lesku i matu. Řeč je o extra velkých formátech obkladů a dlažeb.

18. července 2019 8:00

Obklady a dlažby Tonalite

Firma Tonalite, která začala v roce 1974 jako malá rodinná firma s vášní pro řemeslné práce, se rozrostla na dobře zavedenou značku s mezinárodní prodejní sítí. Neustále drží krok s nejnovějšími pokroky v technologii a designu a každoročně přichází na trh s novými trendy.

11. července 2019 8:00

Výrobce obkladů a dlažeb Marca Corona

Společnost Marca Corona byla založena v roce 1741 a je nejstarší keramickou firmou v Itálii v okrese Sassuolo. Výrobce Marca Corona se stal špičkou mezinárodního trhu jako představitel italského stylu.

4. července 2019 8:00

Obklady a dlažby Marca Corona 1741

Marca Corona 1741 je speciální značkou italského výrobce obkladů a dlažeb Marca Corona. Ve svých kolekcích obkladů a dlažeb spojuje tradici s inovací, minulost s budoucností, a poctivé řemeslné zpracování s nejmodernějším stylem a designem.

30. července 2019 8:00

Porcelanosa a její obklady

Španělská firma Porcelanosa vyrábějící obklady a dlažby dbá na to, aby jejich produkty byly perfektní kombinací funkčnosti, univerzálnosti a kvality. Jedná se o nadnárodní společnost, která působí na 5 kontinentech a provozuje více než 400 showroomů.

19. dubna 2020 14:00

Obklady a dlažby Venis

Společnost Venis je jednou z osmi společností, které tvoří Porcelanosa Grupo, přední světový sektor s více než 500 obchody / showroomy po celém světě.

21. prosince 2018 8:00

Výhody použití dlažby v domě

Jaké jsou nejpádnější argumenty pro využití dlažby jako podlahové krytiny v bytě nebo domě? Jaké jsou její největší výhody?

14. prosince 2018 8:00

Velkoformátové obklady a dlažby

V posledních letech sledujeme rostoucí oblibu velkoformátových obkladů a dlažeb, jak celosvětově, tak také u nás. Důvodů pro použití velkých formátů je hned několik.

7. prosince 2018 8:00

Cihly v moderním interiéru a exteriéru

Cihlové stěny již dávno nejsou výsadou průmyslových staveb. Mají své pevné místo v současné moderní bytové architektuře jak v interiéru, tak také v exteriéru.

30. listopadu 2018 8:00

Metalické dlažby jsou znovu trendy

Dlažby s kovovým vzhledem od renomovaných výrobců jsou dnes velmi precizně propracovány. Díky technologii digitálního tisku, je výsledný efekt mnohem preciznější a dokonalejší, než tomu bylo kdy dříve.

23. listopadu 2018 8:00

Ultra tenký kámen

Díky moderním technologiím máme k dispozici různé zajímavé materiály. Jedním z nich je kámen v ultra tenkém provedení. Jeho tloušťka se pohybuje v řádu několika milimetrů, přesto má stále jasně patrnou strukturu a povrch kamene.

16. listopadu 2018 8:00

Cihly jinak

V poslední době se těší oblibě série, které tvarově vycházejí z formátu cihly, ale barevně i povrchem se od cihel, jak je známe z historie, liší.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.