Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace.

Tato koupelna je naše srdeční záležitost. Dodávali jsme zde velkoformátové dlažby včetně montáže. Koupelna vybízí k použití největších formátů už jen svou prostorností, jedná se o hlavní koupelnu v moderní vile.

Krásná a nadčasová je kombinace jemného, méně výrazného základu a dominantních prvků černého onyxu, které dodávají koupelně její luxusní charakter.

Použili jsme výhradně velkoformátové dlažby a to jak na podlahu, tak i na stěny. Na podlaze zvolila architektka dlažbu s dekorem mramoru, ale záměrně s velmi jemnou, skoro nepatrnou žilkou. Stěny jsou obloženy dlažbou s jednolitou strukturou v neurčité bílo-šedo-béžové barvě. Díky použití méně nápadných materiálů si mohla dovolit vše zvýraznit dlaždicemi s dekorem černého onyxu, které jsou umístěny na stěně se zrcadlem, ve sprchovém koutě a také v prostoru toalety.

předchozí

Dlažba, která nezestárne

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Do hlavní koupelny v novostavbě rodinného domu jsme spolu s klienty vybrali nadčasovou dlažbu s dekorem kamene. K nadčasovosti přispívá také zvolený odstín dlažby a obkladu.

další

Onyxová dlažba v moderním domě

Dodali jsme: dlažbu včetně realizace | Onyxová dlažba ve čtvercovém formátu 160x160 cm s leštěným povrchem je v novostavbě rodinného domu použita na podlaze v obytných místnostech a také pro obložení krbu.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.