Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Tato koupelna si rozhodně zaslouží výrazné materiály a velké formáty. Už jen svou prostorností k tomu vyzývá, jedná se o hlavní koupelnu v moderní vile. V takovéto koupelně by všechno menší než obklady a dlažby velikosti XXL působilo nepatřičně.

Kombinace jemného, méně výrazného základu a dominantních prvků černého onyxu dodávají koupelně její luxusní charakter.

Jsou zde použity výhradně velkoformátové dlažby na podlaze i na stěnách. Na podlaze je dlažba s dekorem mramoru, ale záměrně s velmi jemnou, skoro nepatrnou žilkou. Stěny jsou obloženy dlažbou s jednolitou strukturou v neurčité bílo-šedo-béžové barvě. Toto vše je zvýrazněno dlaždicemi s dekorem černého onyxu, které jsou umístěny na stěně se zrcadlem, ve sprchovém koutě a také v prostoru toalety.

předchozí

Obchodní centrum

V komerčních objektech je mnohdy použita dlažba s jediným kritériem, kterým je nízká cena. Nevýrazná, matná a v malých formátech. Pokud však chce investor a architekt vytvořit pro návštěvníky centra příjemné, moderní prostředí, přistupuje k zadání jinak.

další

Jemné barvy s výrazným dekorem

V hlavní koupelně v novostavbě rodinného domu si klienti vybrali velmi zajímavou dlažbu se vzhledem zkamenělého dřeva. Díky zvolené barevnosti dlažby působí celá koupelna příjemným, teplým dojmem.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.