Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky.

Velké formáty dlažby, skleněná mozaika, kombinace povrchů v lesku a matu. To jsou materiály, které byly použity při realizaci bazénové místnosti se saunou v soukromé vile.

Architekti zde navrhli velkoformátovou dlažbu s dekorem mramoru Calacatta. Na obložení stěn je použita dlažba s leštěným povrchem, na podlaze je matná dlažba, která má lepší hodnotu protiskluzu. Plochy obložené velkými formáty jsou s minimem spár. Použité dlaždice mají rozměr 160x320 cm, na výšku místnosti tedy stačí jedna dlaždice.

Stejná dlažba je použita také ve sprše a v přilehlé toaletě.

Vnitřek bazénu je obložen skleněnou mozaikou v bílé barvě. Mozaika je namíchána z lesklých a matných kostiček, což vytváří mnohem zajímavější efekt, než kdyby byla mozaika jednolitá.

předchozí

Luxusní koupelna Pařížská

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Luxusní byt v historickém objektu v samém srdci Prahy, na ulici Pařížská, si žádal osobitý přístup k rekonstrukci a jen ty nejlepší materiály.

další

Spa hotelu Miura

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky | Hotel Miura působí svou architekturou v horské krajině jako zjevení z jiné planety. Je vyhlášený svou polohou, gastronomií, uměleckými díly, které jsou v něm i v okolí instalovány a také pro kvalitní spa.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.