Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky.

Hotel Miura působí svou architekturou v horské krajině jako zjevení z jiné planety. Je vyhlášený svou polohou, gastronomií, uměleckými díly, které jsou v něm i v okolí instalovány a také pro kvalitní spa.

Právě do hotelového spa jsme dodávali dlažby, obklady a mozaiky. Barvy a materiály byly určeny návrhem architektů a prolínají se celým prostorem. Tmavší odstíny navozují intimní a příjemnou atmosféru. Návštěva tohoto spa, stejně jako celého hotelu, se stane Vaším nezapomenutelným zážitkem.

předchozí

Velkoformátová dlažba a mozaika v bazénu

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky | Velké formáty dlažby, skleněná mozaika, kombinace povrchů v lesku a matu. To jsou materiály, které byly použity při realizaci bazénové místnosti se saunou v soukromé vile.

další

Dlažba v moderní vile

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Novostavba moderní, minimalistické vily. Architekti zde navrhli použití keramické dlažby v celé obytné ploše kromě ložnic. Vybrána byla dlažba s dekorem přírodního kamene ve světlounce šedém odstínu.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.