Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: dlažbu včetně realizace.

Onyxová dlažba ve čtvercovém formátu 160x160 cm s leštěným povrchem je v novostavbě rodinného domu použita na podlaze v obytných místnostech a také pro obložení krbu.

Majitelé domu se rozhodli použít v celém domě podlahu z velkoformátové dlažby. Důvodem byla praktičnost dlažby, její vhodnost pro podlahové vytápění a samozřejmě také vzhled. Po dohodě s architektem zvolili dlažbu v dekoru onyxu s leštěným povrchem. Celý dům je v minimalistickém duchu s velkými prosklenými plochami, na stropech je přiznán betonu. Výrazná dlažba tvoří s těmito chladnými materiály zajímavý kontrast a celkově dům zjemňuje. Dlažba je v rozměru 160x160 cm a vytváří v domě jednolitou podlahovou plochu s minimem spár.

Stejnou dlažbou je obložen také krb v obývacím pokoji.

předchozí

Velkoformátová dlažba v luxusní koupelně

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Tato koupelna je naše srdeční záležitost. Dodávali jsme zde velkoformátové dlažby včetně montáže. Koupelna vybízí k použití největších formátů už jen svou prostorností, jedná se o hlavní koupelnu v moderní vile.

další

Domácí wellness s bazénem v podhůří Beskyd

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Pro realizaci tohoto privátního wellness u novostavby rodinného domu na úbočí Beskyd jsme dodávali obklady a dlažby a zajišťovali také jejich montáž.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.