Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace.

Pro rekonstrukci koupelny v rodinném domě byly zvoleny obklady a dlažba v přírodních barvách a teplých odstínech.

Velkoformátová dlažba v pololesklém provedení lappato je použita nejen na podlahu, ale je také na některé stěny. Jedná se o dlažbu s jemným dekorem kamene v nejsvětlejší, bílo-béžové barvě. Na protějších stěnách s ní kontrastuje tmavší obklad. Ten je částečně použit v základním, jednobarevném provedení a z části je použita dekorovaná varianta, která vytváří na stěně svislé pruhy. Dlažba i obklad jsou samozřejmě rektifikované, aby spáry byly přesné, jasně ohraničené a opticky co nejmenší. Takováto koupelna je rozhodně nadčasová a svým uživatelům může sloužit desítky let, aniž by se okoukala.

Podívejte se na naši nabídku obkladů a dlažeb s dekorem kamene v přírodních, teplých barvách na našem on-line katalogu. Pokud preferujete jinou barvu, vyberte si tu svou ve filtrech.

předchozí

Dlažba v moderní vile

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Novostavba moderní, minimalistické vily. Architekti zde navrhli použití keramické dlažby v celé obytné ploše kromě ložnic. Vybrána byla dlažba s dekorem přírodního kamene ve světlounce šedém odstínu.

další

Dodávka dlažby pro obchodní centrum

Dodali jsme: dlažbu | Splnit kritéria architektů, které stanovili pro dlažbu do tohoto obchodního centra, nebylo vůbec snadné. Velkoformátová dlažba, dekor kamene, barvou i povrchem praktická na údržbu, kombinace dvou formátů a hlavně – lesklý povrch.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.