Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace.

Koupelna je v moderní novostavbě, jejímiž hlavními materiály jsou beton a sklo. Proto i v koupelně byla dlažba s dekorem betonu jasnou volbou.

Dlažba byla použita na podlahu a také na obklad stěn. Na stěnách je použita dlažba v barvě „špinavá bílá“ s mírným béžovým podtónem, aby nepůsobila až příliš studeně. Na podlaze je stejný typ dlažby, avšak v mírně tmavším odstínu. Jedná se o velkoformátovou, rektifikovanou dlažbu s netypickým rozměrem 170x40 cm. Dlažba je na podlaze i stěně kladena nepravidelně, podélné spáry nejsou průběžné. Takto zvolený spárořez ještě více podtrhuje zajímavost tohoto materiálu.

další

Dlažba, která nezestárne

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Do hlavní koupelny v novostavbě rodinného domu jsme spolu s klienty vybrali nadčasovou dlažbu s dekorem kamene. K nadčasovosti přispívá také zvolený odstín dlažby a obkladu.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.