Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

V komerčních objektech je mnohdy použita dlažba s jediným kritériem, kterým je nízká cena. Nevýrazná, matná a v malých formátech. Pokud však chce investor a architekt vytvořit pro návštěvníky centra příjemné, moderní prostředí, přistupuje k zadání jinak.

Při rekonstrukci obchodního centra měl architekt tyto požadavky na dlažbu:

  • větší rozměry, kombinace obdélníků a dlouhých deskovitých formátů.
  • dekor kamene, spíše jemnější, ale dostatečně flekatý, aby byl praktický na údržbu, barva „špinavá“ bílá.
  • povrch dlažby lappato (pololesk), aby se lépe odráželo světlo a dlažba působila luxusním dojmem.

Přičemž musí být zachována protiskluznost, kterou vyžaduje norma pro veřejné prostory.

Takové zadání je trochu oříšek, především kombinace lesku a dostatečné protiskluznosti. Ale nebyli bychom to my, kdyby se nám nepodařilo najít hned několik možností, z nichž vítěznou vidíte na fotkách.

předchozí

Domácí wellness s bazénem

Dlažba s výrazným dekorem kamene je dominantním prvkem domácího wellness. Přestože jsou dlažba i obklad v odstínech šedé a také strop je z pohledového betonu, nepůsobí wellness jako celek chladným dojmem.

další

Velkoformátová dlažba v luxusní koupelně

Tato koupelna si rozhodně zaslouží výrazné materiály a velké formáty. Už jen svou prostorností k tomu vyzývá, jedná se o hlavní koupelnu v moderní vile. V takovéto koupelně by všechno menší než obklady a dlažby velikosti XXL působilo nepatřičně.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.