Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: dlažbu.

Splnit kritéria architektů, které stanovili pro dlažbu do tohoto obchodního centra, nebylo vůbec snadné. Velkoformátová dlažba, dekor kamene, barvou i povrchem praktická na údržbu, kombinace dvou formátů a hlavně – lesklý povrch.

Stavební normy, platné pro veřejné prostory, předepisují úroveň protiskluznosti dlažby. Najít lesklou dlažbu, které by zároveň splnila tuto normu, je skutečný oříšek. Nám se to povedlo a splnili jsme také všechny další požadavky architektů. Lesklá dlažba vypadá v ploše obchodního centra skutečně krásně, mnohem hodnotněji, než jak by vypadala dlažba v matném provedení.

předchozí

Obklad a dlažba v přírodních tónech

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Pro rekonstrukci koupelny v rodinném domě byly zvoleny obklady a dlažba v přírodních barvách a teplých odstínech.

další

Historická dlažba v katedrále

Dodali jsme: dlažbu | Jsme specialisté nejen na moderní, ale také na retro a historické dlažby. Při rekonstrukci katedrály nebylo možné kvůli rozsáhlému poškození zachovat a opravit původní historickou dlažbu.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.