Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace.

Luxusní byt v historickém objektu v samém srdci Prahy, na ulici Pařížská, si žádal osobitý přístup k rekonstrukci a jen ty nejlepší materiály.

Architekty byla zvolena kombinace jednolité lesklé černé dlažby čtvercového formátu a na stěnu byla použita výrazná šedo-černá dlažba s dekorem mramoru Great Coem ve formátu největších XXL dlaždic. Díky výšce dlaždic 320 cm je dosaženo jednolité plochy beze spár od podlahy až po strop. Výrazná kresba obkladu koresponduje s jednoduchostí dlažby a stěrek a podtrhuje dojem vkusného luxusu.

předchozí

Domácí wellness s bazénem v podhůří Beskyd

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Pro realizaci tohoto privátního wellness u novostavby rodinného domu na úbočí Beskyd jsme dodávali obklady a dlažby a zajišťovali také jejich montáž.

další

Velkoformátová dlažba a mozaika v bazénu

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky | Velké formáty dlažby, skleněná mozaika, kombinace povrchů v lesku a matu. To jsou materiály, které byly použity při realizaci bazénové místnosti se saunou v soukromé vile.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.