Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: dlažbu.

Jsme specialisté nejen na moderní, ale také na retro a historické dlažby. Při rekonstrukci katedrály nebylo možné kvůli rozsáhlému poškození zachovat a opravit původní historickou dlažbu. Protože se ale jedná o kulturní památku, není dodávka nové dlažby vůbec jednoduchá.

Bylo rozhodnuto, že nová dlažba musí být naprosto totožná, jako byla dlažba původní. Podle původní originální dlažby jsme tedy nechali na zakázku vyrobit dlažbu novou, se zachováním původních rozměrů i barevnosti.

Výsledek je impozantní. Nová dlažba v katedrále, věrně provedená dle originálu, bude sloužit další dlouhé desítky let.

předchozí

Dodávka dlažby pro obchodní centrum

Dodali jsme: dlažbu | Splnit kritéria architektů, které stanovili pro dlažbu do tohoto obchodního centra, nebylo vůbec snadné. Velkoformátová dlažba, dekor kamene, barvou i povrchem praktická na údržbu, kombinace dvou formátů a hlavně – lesklý povrch.

další

Reprezentativní toaleta pro hosty

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Tato toaleta je koncipována pro hosty. Jejím hlavním úkolem je reprezentovat a zanechat v hostech dojem výjimečnosti.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.