Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace.

Pro realizaci tohoto privátního wellness u novostavby rodinného domu na úbočí Beskyd jsme dodávali obklady a dlažby a zajišťovali také jejich montáž. Designérka vybrala z našeho sortimentu velmi nadčasovou dlažbu s dekorem terrazzo, která je použita v celém prostoru wellness.

Vhodným výběrem dekoru bylo docíleno toho, že i když jsou dlažba i obklad v odstínech šedé a také strop je z pohledového betonu, nepůsobí wellness jako celek chladným dojmem. Stejná dlažba je použita také v samostatné toaletě na podlahu i stěny.

Podívejte se na podobné obklady a dlažby v kategorii Terrazzo.

předchozí

Onyxová dlažba v moderním domě

Dodali jsme: dlažbu včetně realizace | Onyxová dlažba ve čtvercovém formátu 160x160 cm s leštěným povrchem je v novostavbě rodinného domu použita na podlaze v obytných místnostech a také pro obložení krbu.

další

Luxusní koupelna Pařížská

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Luxusní byt v historickém objektu v samém srdci Prahy, na ulici Pařížská, si žádal osobitý přístup k rekonstrukci a jen ty nejlepší materiály.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.