Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace.

Novostavba moderní, minimalistické vily. Architekti zde navrhli použití keramické dlažby v celé obytné ploše kromě ložnic. Vybrána byla dlažba s dekorem přírodního kamene ve světlounce šedém odstínu.

Jelikož je v domě podlahové topení, byla dlažba nejlepší volbou. Navíc její sametově matný povrch výborně ladí s ostatními materiály, použitými při stavbě domu. Stejná dlažba pak byla použita také v koupelnách v domě.

předchozí

Spa hotelu Miura

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky | Hotel Miura působí svou architekturou v horské krajině jako zjevení z jiné planety. Je vyhlášený svou polohou, gastronomií, uměleckými díly, které jsou v něm i v okolí instalovány a také pro kvalitní spa.

další

Obklad a dlažba v přírodních tónech

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Pro rekonstrukci koupelny v rodinném domě byly zvoleny obklady a dlažba v přírodních barvách a teplých odstínech.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.