Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace.

Do hlavní koupelny v novostavbě rodinného domu jsme spolu s klienty vybrali nadčasovou dlažbu s dekorem kamene. K nadčasovosti přispívá také zvolený odstín dlažby a obkladu.

Této barvě u nás říkáme „špinavá bílá“ a určitě o ní od nás ještě uslyšíte. Je praktická, dá se bez problémů kombinovat s většinou ostatních barev a hlavně se neomrzí ani po dlouhé době. Dlažba je v této koupelně ve sprchovém koutě kombinována s mozaikou. Ta je mixem skleněné a keramické mozaiky, kombinací lesklého a matného materiálu, což vytváří zajímavé optické efekty.

předchozí

Obklad a dlažba pro „betonovou“ koupelnu

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Koupelna je v moderní novostavbě, jejímiž hlavními materiály jsou beton a sklo. Proto i v koupelně byla dlažba s dekorem betonu jasnou volbou.

další

Velkoformátová dlažba v luxusní koupelně

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Tato koupelna je naše srdeční záležitost. Dodávali jsme zde velkoformátové dlažby včetně montáže. Koupelna vybízí k použití největších formátů už jen svou prostorností, jedná se o hlavní koupelnu v moderní vile.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.