Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Obklad a dlažba pro „betonovou“ koupelnu

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Koupelna je v moderní novostavbě, jejímiž hlavními materiály jsou beton a sklo. Proto i v koupelně byla dlažba s dekorem betonu jasnou volbou.

Dlažba, která nezestárne

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Do hlavní koupelny v novostavbě rodinného domu jsme spolu s klienty vybrali nadčasovou dlažbu s dekorem kamene. K nadčasovosti přispívá také zvolený odstín dlažby a obkladu.

Velkoformátová dlažba v luxusní koupelně

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Tato koupelna je naše srdeční záležitost. Dodávali jsme zde velkoformátové dlažby včetně montáže. Koupelna vybízí k použití největších formátů už jen svou prostorností, jedná se o hlavní koupelnu v moderní vile.

Onyxová dlažba v moderním domě

Dodali jsme: dlažbu včetně realizace | Onyxová dlažba ve čtvercovém formátu 160x160 cm s leštěným povrchem je v novostavbě rodinného domu použita na podlaze v obytných místnostech a také pro obložení krbu.

Domácí wellness s bazénem v podhůří Beskyd

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Pro realizaci tohoto privátního wellness u novostavby rodinného domu na úbočí Beskyd jsme dodávali obklady a dlažby a zajišťovali také jejich montáž.

Luxusní koupelna Pařížská

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Luxusní byt v historickém objektu v samém srdci Prahy, na ulici Pařížská, si žádal osobitý přístup k rekonstrukci a jen ty nejlepší materiály.

Velkoformátová dlažba a mozaika v bazénu

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky | Velké formáty dlažby, skleněná mozaika, kombinace povrchů v lesku a matu. To jsou materiály, které byly použity při realizaci bazénové místnosti se saunou v soukromé vile.

Spa hotelu Miura

Dodali jsme: obklady, dlažbu, mozaiky | Hotel Miura působí svou architekturou v horské krajině jako zjevení z jiné planety. Je vyhlášený svou polohou, gastronomií, uměleckými díly, které jsou v něm i v okolí instalovány a také pro kvalitní spa.

Dlažba v moderní vile

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Novostavba moderní, minimalistické vily. Architekti zde navrhli použití keramické dlažby v celé obytné ploše kromě ložnic. Vybrána byla dlažba s dekorem přírodního kamene ve světlounce šedém odstínu.

Obklad a dlažba v přírodních tónech

Dodali jsme: obklady a dlažbu včetně realizace | Pro rekonstrukci koupelny v rodinném domě byly zvoleny obklady a dlažba v přírodních barvách a teplých odstínech.

Dodávka dlažby pro obchodní centrum

Dodali jsme: dlažbu | Splnit kritéria architektů, které stanovili pro dlažbu do tohoto obchodního centra, nebylo vůbec snadné. Velkoformátová dlažba, dekor kamene, barvou i povrchem praktická na údržbu, kombinace dvou formátů a hlavně – lesklý povrch.

Historická dlažba v katedrále

Dodali jsme: dlažbu | Jsme specialisté nejen na moderní, ale také na retro a historické dlažby. Při rekonstrukci katedrály nebylo možné kvůli rozsáhlému poškození zachovat a opravit původní historickou dlažbu.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.