Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Společnost Marca Corona byla založena v roce 1741 a je nejstarší keramickou firmou v Itálii v okrese Sassuolo. Výrobce Marca Corona se stal špičkou mezinárodního trhu jako představitel italského stylu.

Vášeň a profesionalita z ní učinily společnost, která určuje nové trendy v oblasti designu. Veškerý produktivní a tvůrčí proces probíhá výhradně v Itálii s využitím nejlepších surovin, nejmodernějších technologií a vysoce kvalifikovaných pracovníků v souladu s ochranou životního prostředí.

Marca Corona navrhuje keramické obklady a dlažby od řady malých velikostí 15x15 cm až k velkým formátům 120x240 cm a řadě Hi-Thick pro venkovní použití. V nabídce najdete obklady a dlažby ve všech designech – např. vzhled beton – cement, mramor, kámen, dřevo, 3D plastické obklady či obklady s dekorem.

S vhodným výběrem Vám rádi poradíme na našich showroomech.

předchozí

Obklady a dlažby Tonalite

Firma Tonalite, která začala v roce 1974 jako malá rodinná firma s vášní pro řemeslné práce, se rozrostla na dobře zavedenou značku s mezinárodní prodejní sítí. Neustále drží krok s nejnovějšími pokroky v technologii a designu a každoročně přichází na trh s novými trendy.

další

Obklady a dlažby Marca Corona 1741

Marca Corona 1741 je speciální značkou italského výrobce obkladů a dlažeb Marca Corona. Ve svých kolekcích obkladů a dlažeb spojuje tradici s inovací, minulost s budoucností, a poctivé řemeslné zpracování s nejmodernějším stylem a designem.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.