Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Tentokrát se jedná o variantu kamene, určenou k podsvícení. Opět je to velmi tenký plát přírodního kamene, který je nalepen na podkladu, který je pro tyto účely z čiré polyesterové pryskyřice.

Pro varianty, které jsou určeny k podsvícení, jsou používány určité specifické typy břidlic s výraznější strukturou. Svým vzhledem při podsvícení připomíná onyx.

Stejně jako u běžného ultra tenkého kamene, základní rozměr je 120x60 cm. Mohou být však vyrobeny také větší rozměry.

Rovněž zpracování je stejně snadné, jako u jiných druhů ultra tenkých kamenů a také nízká hmotnost je velkou výhodou tohoto typu kamene.

Podsvícený kámen instalujeme jak do koupelen, tak také do obývacích částí domu. Velmi často také do komerčních prostor jako jsou restaurace, recepce, showroomy, hotely či kanceláře, kde je podsvícený kámen použit jako výrazný prvek interiéru.

předchozí

Cihly jinak

V poslední době se těší oblibě série, které tvarově vycházejí z formátu cihly, ale barevně i povrchem se od cihel, jak je známe z historie, liší.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.