Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Španělská firma Porcelanosa vyrábějící obklady a dlažby dbá na to, aby jejich produkty byly perfektní kombinací funkčnosti, univerzálnosti a kvality. Jedná se o nadnárodní společnost, která působí na 5 kontinentech a provozuje více než 400 showroomů.

Obklady Porcelanosa jsou v matném či lesklém povrchu a vybírat si můžete z jednolitých vzhledů, tzv. unicoloru, nebo také z dekoru kamene, betonu - cementu, mramoru, dřeva či kovu. Obklady s plastickým povrchem navíc vytvoří 3D efekt.

V naší nabídce najdete vybrané série rektifikovaných obkladů. A to v základním rozměru 31,6x90 cm nebo ve variantě 45x120 cm. Série zpravidla obsahují základní obklad a k němu několik dekorů.

Některé série můžete libovolně kombinovat a vytvořit tak zcela originální a nadčasové prostory. Pokud hledáte obklady do interiéru, ať už do koupelny, do kuchyně nebo třeba do obýváku, nebo do exteriéru, přijďte se podívat na obklady Porcelanosa na náš showroom a s výběrem Vám rádi pomůžeme.

předchozí

Obklady a dlažby Marca Corona 1741

Marca Corona 1741 je speciální značkou italského výrobce obkladů a dlažeb Marca Corona. Ve svých kolekcích obkladů a dlažeb spojuje tradici s inovací, minulost s budoucností, a poctivé řemeslné zpracování s nejmodernějším stylem a designem.

další

Obklady a dlažby Venis

Společnost Venis je jednou z osmi společností, které tvoří Porcelanosa Grupo, přední světový sektor s více než 500 obchody / showroomy po celém světě.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.