Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Společnost Venis je jednou z osmi společností, které tvoří Porcelanosa Grupo, přední světový sektor s více než 500 obchody / showroomy po celém světě.

Vlajková loď showroomu je umístěná na páté avenue v New Yorku. Továrna, sídlící ve Španělsku, je jedna z největších showroomů s keramickými dlaždicemi na světě a pokrývá plochu více než 2 000 m2.

V nabídce najdete celistvé řešení od jedné značky, které se přizpůsobí požadavkům jakéhokoli stylu a projektu. Portfolio produktů se vyznačuje širokou škálou formátů a povrchových úprav pro obklady i dlažby.

Přijďte se podívat na obklady Venis na náš showroom v Praze, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme.

předchozí

Porcelanosa a její obklady

Španělská firma Porcelanosa vyrábějící obklady a dlažby dbá na to, aby jejich produkty byly perfektní kombinací funkčnosti, univerzálnosti a kvality. Jedná se o nadnárodní společnost, která působí na 5 kontinentech a provozuje více než 400 showroomů.

další

Výhody použití dlažby v domě

Jaké jsou nejpádnější argumenty pro využití dlažby jako podlahové krytiny v bytě nebo domě? Jaké jsou její největší výhody?

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.