Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Marca Corona 1741 je speciální značkou italského výrobce obkladů a dlažeb Marca Corona. Ve svých kolekcích obkladů a dlažeb spojuje tradici s inovací, minulost s budoucností, a poctivé řemeslné zpracování s nejmodernějším stylem a designem.

Jedná se o obklady a dlažby malých formátů, převážně 20x20 cm, 10x10 cm, 7,5x30 cm nebo hexagony 25x21,6 cm. V jednotlivých sériích můžeme kombinovat různé tvary – např. čtverce, obdélníky, hexagony či kosodélníky.

Významným prvkem je použití dekoru nebo patchworku, např. v sérii Forme, Maiolica, Ossidi či Terra.

Ať už stavíte či rekonstruujete byt či dům, tyto obklady a dlažby dokáží podtrhnout vzhled nejen koupelny, ale také kuchyňskou linku nebo prostory v obývacím pokoji.

Přijďte se podívat, jak může Váš domov vypadat. Na našich showroomech Vám rádi ukážeme vystavené vzorky a s vhodným výběrem pomůžeme.

předchozí

Výrobce obkladů a dlažeb Marca Corona

Společnost Marca Corona byla založena v roce 1741 a je nejstarší keramickou firmou v Itálii v okrese Sassuolo. Výrobce Marca Corona se stal špičkou mezinárodního trhu jako představitel italského stylu.

další

Porcelanosa a její obklady

Španělská firma Porcelanosa vyrábějící obklady a dlažby dbá na to, aby jejich produkty byly perfektní kombinací funkčnosti, univerzálnosti a kvality. Jedná se o nadnárodní společnost, která působí na 5 kontinentech a provozuje více než 400 showroomů.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.