Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Dlažby s kovovým vzhledem od renomovaných výrobců jsou dnes velmi precizně propracovány. Díky technologii digitálního tisku, je výsledný efekt mnohem preciznější a dokonalejší, než tomu bylo kdy dříve.

Pokud chcete významně změnit tvář interiéru, zkuste odvážnější a originální řešení – metalické povrchy. Jestliže navíc použijeme dlažbu s kovovým vzhledem ve velkém formátu a položíme ji s minimálními spárami, je výsledek o to efektivnější. Dnes již běžně používaným standardem jsou formáty 80x80 cm, případně 120x60 cm. Dále následuje celá řada velikostí až do XXL formátů, což je 320x160 cm.

Tyto dlažby jsou samozřejmě použitelné jak v interiéru, tak v exteriéru, a to včetně aplikace na fasádu.

Výhody keramické dlažby oproti jiným povrchům jsou notoricky známé. Jsou to především její odolnost, nenasákavost a naprostá bezúdržbovost. Není potřeba ji ošetřovat ani renovovat. Dlažba zůstává beze změny povrchu desítky let. V případě mechanického poškození je dlaždice snadno vyměnitelná. A v neposlední řadě je dlažba výborným řešením pro podlahové vytápění.

předchozí

Cihly v moderním interiéru a exteriéru

Cihlové stěny již dávno nejsou výsadou průmyslových staveb. Mají své pevné místo v současné moderní bytové architektuře jak v interiéru, tak také v exteriéru.

další

Ultra tenký kámen

Díky moderním technologiím máme k dispozici různé zajímavé materiály. Jedním z nich je kámen v ultra tenkém provedení. Jeho tloušťka se pohybuje v řádu několika milimetrů, přesto má stále jasně patrnou strukturu a povrch kamene.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.