Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Cihlové stěny již dávno nejsou výsadou průmyslových staveb. Mají své pevné místo v současné moderní bytové architektuře jak v interiéru, tak také v exteriéru.

Správnou volbou formátu, struktury povrchu a odstínu vyzdvihneme buď industriálního nebo rustikálního ducha cihel. Jsme tak schopni doladit prakticky jakýkoliv typ interiéru – od rekonstrukce starých objektů, až po moderní novostavby.

Keramická dlažba ve formátu cihly je oblíbená pro použití nejen na stěny, ale také na podlahy. Odolnost, trvanlivost a mrazuvzdornost jsou vlastnosti, které zajišťují keramickým cihlám dlouhou životnost a snadnou údržbu i při použití na podlahu nebo v exteriéru.

Nejoblíbenějšími formáty cihlových obkladů a dlažeb jsou obdélníky, nejoblíbenější jsou přírodní barvy, černá, bílá a odstíny šedé, hnědé a béžové.

Jako doplněk k cihlám jsou vyráběny také velkoformátové dlažby, které korespondují s cihlami strukturou povrchu a jsou v odstínech navazujících na cihly tak, aby je bylo možné s cihlovými obklady kombinovat.

Nespornou výhodou keramických cihlových obkladů a dlažeb je mimořádná odolnost, životnost, krásný vzhled a rovněž jednoduchá instalace.

předchozí

Velkoformátové obklady a dlažby

V posledních letech sledujeme rostoucí oblibu velkoformátových obkladů a dlažeb, jak celosvětově, tak také u nás. Důvodů pro použití velkých formátů je hned několik.

další

Metalické dlažby jsou znovu trendy

Dlažby s kovovým vzhledem od renomovaných výrobců jsou dnes velmi precizně propracovány. Díky technologii digitálního tisku, je výsledný efekt mnohem preciznější a dokonalejší, než tomu bylo kdy dříve.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.