Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

V poslední době se těší oblibě série, které tvarově vycházejí z formátu cihly, ale barevně i povrchem se od cihel, jak je známe z historie, liší.

Jejich barvy mohou být v přírodních odstínech, ale také jsou zde hojně zastoupeny výrazné barvy. Povrch těchto materiálů může být matný, častěji se setkáváme s leskem. Mohou být hladké, ale také nerovné, zvlněné. Mnohdy je na jejich povrchu sklovina, která může být u některých typů záměrně popraskaná, což vytváří tzv. „krakle“ efekt.

Tyto moderní cihličky se používají především k obkladu stěn v interiéru, převážně v koupelnách a kuchyních, ale také v komerčních interiérech jako jsou restaurace či kavárny.

Vhodnou kombinací těchto cihel s dlažbou a ostatními povrchy stěn docílíme velmi zajímavých a originálních výsledků.

předchozí

Ultra tenký kámen

Díky moderním technologiím máme k dispozici různé zajímavé materiály. Jedním z nich je kámen v ultra tenkém provedení. Jeho tloušťka se pohybuje v řádu několika milimetrů, přesto má stále jasně patrnou strukturu a povrch kamene.

další

Ultra tenký podsvícený kámen

Tentokrát se jedná o variantu kamene, určenou k podsvícení. Opět je to velmi tenký plát přírodního kamene, který je nalepen na podkladu, který je pro tyto účely z čiré polyesterové pryskyřice.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.